O nas

Uniwag

Firma Uniwag działa na rynku już od 30 lat. Dzięki bogatemu doświadczeniu zdobytemu w tym czasie, nasi pracownicy są w stanie doradzić Państwu w kwestiach doboru odpowiedniego produktu, która spełni wszelkie potrzeby.

W naszym asortymencie znajduje się szeroki wybór wag oraz systemów ważąco-dozujących. Jesteśmy w stanie zrealizować również niestandardowe zamówienia, oferując wagi elektroniczne różnych typów. Co ważne zapewniamy naszym Klientom profesjonalny serwis gwarancyjny oraz pogwarancyjny.

Oferujemy Państwu profesjonalne wagi hakowe, solidne samochodowe i platformowe, niezwykle funkcjonalne magazynowe i paletowe, a także precyzyjne laboratoryjne. Zapewniamy, że nasze konstrukcje są wykonane z wysokiej klasy materiałów, dzięki czemu zachowują odpowiednie właściwości w trakcie ich eksploatacji. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

 

Czytaj więcej

Shinko Denshi

Shinko Denshi jest obecnie jedyną firmą na świecie, która produkuje różne typy precyzyjnych wag wykorzystujących czujnik kamertonowy. Od czasu założenia w 1963, firma jest wciąż w pogoni za innowacjami i oryginalnością we wszystkim co czyni, wprowadzając różnorodne produkty na polu urządzeń pomiarowych. Jak pokazano na przykładzie teleskopu Subaru, nasze precyzyjne wagi i inne urządzenia wykorzystujące technologię czujnika kamertonowego są bardzo precyzyjne i pewne. Te aspekty pozwoliły na wyrobienie sobie przez Shinko Denshi doskonałej reputacji zarówno w Japonii, jak i za granicą. Czytaj więcej

Vibra - przekrój firmy

Słowo od Prezesa

Jedyny czujnik kamertonowy na świecie, który odmierza czas Największy optyczny teleskop świata „SUBARU”, który Japońskie Państwowe Obserwatorium Astronomiczne wybudowało na szczycie wulkanu Mauna Kea na Hawajach rozpoczął działalność w grudniu 2000 i od tego czasu osiągnął błyskotliwy sukces. Nosi on w sobie mnóstwo najnowszych produktów wysokiej technologii, dzięki której możemy zobaczyć Wszechświat odległy od nas o 15 miliardów lat świetlnych. W teleskopie tym czujnik kamertonowy Shinko Denshi został zastosowany jako jedna z kluczowych technologii. 261 siłowników opracowanych dzięki naszej technologii czujnika kamertonowego bezustannie kontroluje zwierciadło podstawowe mające 20 cm grubości, średnicę 8 m i wagę 20 ton.

Shinko Denshi jest jedyną firmą, która rozwija i produkuje elektroniczne wagi z czujnikiem kamertonowym. Od swojego powstania w 1963 roku skupiliśmy się na zaawansowanej technice i oryginalności w dziedzinie ważenia i pomiarów i wprowadziliśmy wiele nowych produktów. Nasze elektroniczne wagi z czujnikiem kamertonowym są skrajnie dokładne i oferują perfekcyjną stabilność. W rezultacie tak wysokiej wydajności nasze produkty zbierają doskonałe opinie na całym świecie, w tym w Unii Europejskiej, co udowodnione zostało dodatkowo przez „Teleskop Optyczny Subaru”. Obecnie w dobie komputeryzacji i wysokich technologii wciąż rozwijamy się i powiększamy naszą ofertę. W ciągle zmieniającym się środowisku nasze wymagania w stosunku do producenta wag są różnorodne. W Shinko Denshi pracujemy ciężko, by spełnić oczekiwania naszych klientów i skupić się na osiągnięciu celu naszej misji. Właśnie dlatego „ViBRA” została wybrana jako marka unifikująca produkty naszej firmy. Znaczenie słowa „ViBRA” łączy w sobie „Wibrację” czujnika kamertonowego oraz znak zodiaku - „Wagę” („Libra”). Zapewniamy wysoką jakość produktów ViBRA na całym świecie. Dzięki "Duchowi Marki ViBRA" rozwijamy produkty wyszukując zróżnicowane potrzeby rynkowe oraz potrzeby użytkowników; produkty pełne zaawansowanej techniki i oryginalności.

 
Duch ViBRA
  • Zapewniamy produkty z naszą unikalną technologią na całym świecie
  • Dążymy do tego, by być rzetelnym i lubianym producentam.
  • Powinniśmy tworzyć wysoki obraz marki ViBRA
  • Planujemy zarzeć porozumienia z klientami dla zysku i powodzenia wszystkich
  • Stajemy się „solą ziemi” dla społeczeństwa przemysłowego.
Masz pytania, chcesz się z nami skontaktować? Zadzwoń lub napisz: 12 412- 91- 14 - firma@uniwag.pl.

Historia przedsiębiorstwa

Shinko Denshi

Shinko Denshi jest obecnie jedyną firmą na świecie, która produkuje różne typy precyzyjnych wag wykorzystujących czujnik kamertonowy. Od czasu założenia w 1963, firma jest wciąż w pogoni za innowacjami i oryginalnością we wszystkim co czyni, wprowadzając różnorodne produkty na polu urządzeń pomiarowych. Jak pokazano na przykładzie teleskopu Subaru, nasze precyzyjne wagi i inne urządzenia wykorzystujące technologię czujnika kamertonowego są bardzo precyzyjne i pewne. Te aspekty pozwoliły na wyrobienie sobie przez Shinko Denshi doskonałej reputacji zarówno w Japonii, jak i za granicą.

 
Historia:
  • 1963 Założenie firmy. Rozpoczęcie produkcji wag.
  • 1970 Opracowanie układu pomiarowego rozgałęźnikowego.
  • 1972 Opracowanie pierwszej na świecie elektronicznej wagi zliczającej.
  • 1973 Powstaje zakład w Tsukuba. Otwarto biuro w Kansai.